Biz gerçekten çok iyiyiz!

Mobilyacı, koltukçu, inşaatçı, aksesuarcı, iç mimar... Hiçbiri değiliz. Biz hayallerimizin yettiği, elimizden geldiği kadarıyla hepsiyiz.

Farklı ve kendine has fikirlerimiz; anneli, babalı, dayılı ve kuzenli ekibimiz, yerinde duramayan; "Kesin bunu da yapmalıyız'ı" kendine ilke edinmiş 41'i yerli 12'si yabancı olmak üzere toplam 10.000 m² kendi dünyasında sizlerin arayıpda bulamayacağı bir takımız.

Farklı olma ilkesinde değil; farklılığın ta kendisiyiz.

Volka Home - 4Room Ukrainki

Volka Home - Ankara Merkez

Volka Home - Lesi Ukrainki

Kollektif çalışan uyumlu ekiplerimiz ve sizin katacağınız fazladan değerler ile teslim ettiğimiz ve edeceğimiz bütün projelerimiz özen ve karşılıklı güven ile gün aşırı ileriye gidiyor!

Hedefte olan mutluluğumuz oldukça bütün prensibimiz siz ve sizlere hizmet vermekte olan personelimizin yasam standartlarını mutlu ve yüksek kaliteye taşıyıp , olabildiğince yukarıda tutmaktır.

01 - Kreatif

Yalnızca tasarım mı? İşimiz gereği öğünlerimiz dahil her anımız yaratıcı ve yenilikçi, işte bu yüzden projelerimiz kaliteli olabiliyor.

02 - Ekip

Kocaman bir aile olmanın yanı sıra, fabrikalardan, mutfağa kadar her bölümde işinin ustaları ve birden fazla yeteneğe fazlası ile vakıf ekip arkadaşlarımız ile adımlarımız çok sağlam!

03 - Problem

Problemleri nasıl kavradığımız genel olarak çözüme ulaşamasa da ileride tekerrür etmesini önleye bilmemizi sağlıyor.

Sizinle birlikte;
her zaman mutlu ve her yeni güne kaliteli başlangıçlar!